Weer een volleybal toernooi in 2019!

Na een geslaagd toernooi in Hilversum in 2017 hebben we geen Landelijk Vergadering Volleybal toernooi meer gehad. De mensen in Ede, die het toernooi enkele jaren geleden met veel enthousiasme weer een nieuw leven in hadden geblazen, kregen de handen niet op elkaar om het in 2018 door te zetten. Maar we laten het er niet bij zitten, we pakken de bal weer op!

Inmiddels hebben veel ‘vergaderingen’ en andere enthousiastelingen een mail gehad en kan je je inschrijven voor 18 mei a.s. Jawel, in het mooie Ede. Centraal en goed bereikbaar. We hebben een mooie hal met tribunes en een klein eetcafé waar je lekker kan bijpraten en een hapje kan eten.

Maar natuurlijk willen we allemaal graag weer volleyballen. Dus verzamel je mensen, de beste spelers, de gezelligste mensen, de jongeren uit de gemeente en ook alle anderen die mee willen doen. Schrijf je in via een mail naar de organisatie of gebruik het inschrijfformulier op deze website.

We zien jullie graag terug aan de andere kant van het net en spelen je graag de bal weer toe!

Het toernooi vindt plaats op 18 mei 2019 in Sporthal De Peppel in Ede.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *